Video otoskopy


W tej kategorii znajdą Państwo zaawansowane technologicznie videootoskopy, które stanowią element wyposażenia gabinetu lub kliniki weterynaryjnej. Videootoskopy weterynaryjne to urządzenia umożliwiające wykonywanie precyzyjnych zdjęć i zapisywanie video na urządzeniach mobilnych. Mają szereg zastosowań, jednak ich głównym przeznaczeniem jest precyzyjna diagnoza kanału ucha u zwierząt, co pozwala lekarzowi weterynarii wykryć wiele schorzeń i zaburzeń.

Czytaj więcej

Videootoskop weterynaryjny – precyzyjna diagnoza kanału ucha

Specjalistyczne otoskopy weterynaryjne, ze względu na specyfikę i budowę anatomiczną kanału słuchowego u zwierząt, mają inną budowę niż zwykle otoskopy. Większość urządzeń przeznaczonych dla zwierząt składa się z uchwytu do trzymania oraz głowicy złożonej między innymi z wziernika, szklanych soczewek wielowarstwowych i żarówki próżniowej w torze wizyjnym. Wysokiej jakości videootoskop weterynaryjny to podstawa skutecznego badania i trafnej diagnozy, a co za tym idzie, również dostosowania leczenia farmakologicznego lub zabiegu.

Dostępne w naszym sklepie internetowym otoskopy weterynaryjne charakteryzują się zaawansowaną technologią, precyzją i nowoczesnym designem. Co więcej, videootoskopy zapewniają szeroki kąt widzenia w trakcie wziernikowania, co ułatwia lekarzowi weterynarii wykonanie badania, a także ogranicza konieczność przemieszczania wziernika otoskopu w kanale słuchowym, zapewniając komfort zarówno lekarzowi, jak i pacjentowi. Urządzenia z naszej oferty pozwalają na elektroniczne rejestry medyczne EMR i zapis badania w formie video, co znacznie usprawnia pracę lekarza. Obraz wnętrza ucha jest wyraźny, a samo urządzenie bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu.

Dodatkowo videootoskopy weterynaryjne, dzięki ergonomicznej budowie, łatwo jest utrzymać w czystości. Dostępne są modele przewodowe i bezprzewodowe, a obraz video obejrzeć można na dowolnym zewnętrznym ekranie w czasie rzeczywistym. Warto dodać, że videootoskopy weterynaryjne umożliwiają również nagrywanie plików video i wykonywanie zdjęć, co nie tylko przydaje się w ramach kontrolowania prowadzonej terapii, ale także do celów edukacyjnych – efekty leczenia można ze sobą porównać i opisać. Badanie otoskopem weterynaryjnym pozwala na wykrycie takich problemów, jak: zagnieżdżone w kanale słuchowym ciała obce, stan zapalny, nadżerki, zakażenia czy owrzodzenia.

Otoskopy weterynaryjne dla lekarzy weterynarii

Nasz sklep internetowy ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji asortymentu weterynaryjnego – opinie o naszych sprzętach i produktach są bardzo pozytywne, dlatego zaopatrujemy wiele gabinetów i klinik weterynaryjnych. Ceny urządzeń są konkurencyjne i różnią się w zależności od wybranego modelu – wszystkie objęte są gwarancją serwisową i poserwisową. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.