Monitoring

326,88 zł netto
353,03 zł brutto
Ciśnieniomierz DS65 Welch Allyn (linia Srebrna) stanowi połączenie antywstrząsowego systemu pomiarowego z tradycyjną formułą zegara i nowoczesnym, unikalnym wzornictwem. Dzięki technologii DuraShock ciśnieniomierz utrzymuje kalibrację dłużej niż tradycyjne manometry, co gwarantuje zwiększoną dokładność odczytu.

Nasza szeroka oferta obejmuje między innymi monitory weterynaryjne, które w zależności od swojego przeznaczenia pozwalają na monitorowanie konkretnej lub wielu funkcji życiowych u zwierząt. Tak wysoce specjalistyczny i zaawansowany technologicznie sprzęt przydaje się w każdej klinice, a także w gabinecie weterynaryjnym i pozwala lekarzowi weterynarii na dokładne wykonanie badań diagnostycznych lub zabiegów. W naszej ofercie znajduje się jedynie najwyższej jakości sprzęt, co potwierdzają liczne opinie lekarzy, którzy dokonali już zakupu w naszym sklepie internetowym.

Monitory weterynaryjne - rodzaje i przeznaczenie sprzętu

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie urządzenia, jak: kardiomonitory weterynaryjne, pulsoksymetry weterynaryjne, monitory oddechu oraz ciśnieniomierze. Wieloparametrowe kardiomonitory umożliwiają pomiar ciśnienia skurczowego, rozkurczowego i średniego, są dostosowane do większości gatunków zwierząt pojawiających się w gabinetach. Z kolei pulsoksymetry weterynaryjne pozwalają na szybki i skuteczny pomiar saturacji, pulsu oraz stężenia dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu. Urządzenia te mogą działać w dwóch trybach - zarówno, gdy zwierzę jest znieczulone, jak i wtedy, gdy pozostaje świadome.

Czytaj więcej

W ofercie znajdą Państwo również ciśnieniomierze dla zwierząt umożliwiające nieinwazyjny pomiar ciśnienia, są one bardzo proste w obsłudze, a także ciśnieniomierze weterynaryjne Dopplera do badania przepływu krwi w naczyniach i osłuchiwania małych zwierząt. W naszym sklepie dostępne są także aparaty do anestezjologii z wbudowanym respiratorem i parownikiem, które umożliwiają monitorowanie funkcji życiowych pacjenta. Tak zaawansowany sprzęt zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas przeprowadzania anestezji wziewnej. W ofercie znajdują się również monitory oddechu zwiększające kontrolę nad obserwowanym zwierzęciem. Wszystkie urządzenia mają za zadanie zapewnić pacjentom jak największe bezpieczeństwo, a także umożliwić lekarzom weterynarii wiele czynności podczas codziennej praktyki weterynaryjnej. Zaawansowane, diagnostyczne monitory są łatwe w obsłudze i w większości mobilne, co ułatwia ich użytkowanie. W zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania sprzętu inna jest cena urządzeń oraz ich zastosowanie.

Ciśnieniomierze dla zwierząt i monitory oddechu

W naszym sklepie internetowym wszystkie urządzenia objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. 20-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu weterynaryjnego sprawia, że możemy skutecznie doradzić Państwu w zakresie wyboru odpowiedniego monitora weterynaryjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.