Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 9,00 zł - 52 812,00 zł

Marka

Marka

Monitoring

Aktywne filtry

Nasza szeroka oferta obejmuje między innymi monitory weterynaryjne, które w zależności od swojego przeznaczenia pozwalają na monitorowanie konkretnej lub wielu funkcji życiowych u zwierząt. Tak wysoce specjalistyczny i zaawansowany technologicznie sprzęt przydaje się w każdej klinice, a także w gabinecie weterynaryjnym i pozwala lekarzowi weterynarii na dokładne wykonanie badań diagnostycznych lub zabiegów. W naszej ofercie znajduje się jedynie najwyższej jakości sprzęt, co potwierdzają liczne opinie lekarzy, którzy dokonali już zakupu w naszym sklepie internetowym.

Monitory weterynaryjne - rodzaje i przeznaczenie sprzętu

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie urządzenia, jak: kardiomonitory weterynaryjne, pulsoksymetry weterynaryjne, monitory oddechu oraz ciśnieniomierze. Wieloparametrowe kardiomonitory umożliwiają pomiar ciśnienia skurczowego, rozkurczowego i średniego, są dostosowane do większości gatunków zwierząt pojawiających się w gabinetach. Z kolei pulsoksymetry weterynaryjne pozwalają na szybki i skuteczny pomiar saturacji, pulsu oraz stężenia dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu. Urządzenia te mogą działać w dwóch trybach - zarówno, gdy zwierzę jest znieczulone, jak i wtedy, gdy pozostaje świadome.

Czytaj więcej

W ofercie znajdą Państwo również ciśnieniomierze dla zwierząt umożliwiające nieinwazyjny pomiar ciśnienia, są one bardzo proste w obsłudze, a także ciśnieniomierze weterynaryjne Dopplera do badania przepływu krwi w naczyniach i osłuchiwania małych zwierząt. W naszym sklepie dostępne są także aparaty do anestezjologii z wbudowanym respiratorem i parownikiem, które umożliwiają monitorowanie funkcji życiowych pacjenta. Tak zaawansowany sprzęt zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas przeprowadzania anestezji wziewnej. W ofercie znajdują się również monitory oddechu zwiększające kontrolę nad obserwowanym zwierzęciem. Wszystkie urządzenia mają za zadanie zapewnić pacjentom jak największe bezpieczeństwo, a także umożliwić lekarzom weterynarii wiele czynności podczas codziennej praktyki weterynaryjnej. Zaawansowane, diagnostyczne monitory są łatwe w obsłudze i w większości mobilne, co ułatwia ich użytkowanie. W zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania sprzętu inna jest cena urządzeń oraz ich zastosowanie.

Ciśnieniomierze dla zwierząt i monitory oddechu

W naszym sklepie internetowym wszystkie urządzenia objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. 20-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu weterynaryjnego sprawia, że możemy skutecznie doradzić Państwu w zakresie wyboru odpowiedniego monitora weterynaryjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.