Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 7 112,00 zł - 62 883,00 zł

Marka

Marka

Aparaty do anestezji

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdują się zaawansowane technologicznie aparaty do anestezji, które umożliwiają podanie narkozy w prosty i bezpieczny sposób, całkowicie kontrolowany przez lekarza weterynarii. Urządzenia te posiadają specjalnie zaprojektowany aparat, dzięki któremu wprowadzenie pacjenta w stan znieczulenia ogólnego nie stanowi żadnego problemu. Aparaty do anestezji wziewnej dla małych zwierząt wyposażone są w prosty system oddechowy, który jest kompatybilny z parownikami różnego rodzaju, w tym na izofluran i sewofluran. Oferujemy jedynie sprzęt najwyższej jakości, całkiem bezpieczny dla zwierząt.

Czytaj więcej

Aparaty do anestezji wziewnej – weterynaryjny sprzęt do sali operacyjne

Aparaty do anestezji, które proponujemy w ramach naszej oferty, to urządzenia ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu. Większość z nich jest kompaktowa i nie będzie zajmować dużo miejsca w sali operacyjnej. Aparaty do anestezji, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, wyposażone są także w przepływomierz tlenu z możliwością odczytu w skali od 0 do 4 l/min. Część urządzeń przeznaczona jest do umieszczenia na blacie, inne do przymocowania do ściany, a pozostałe powinny zostać umieszczone na specjalnym statywie, który ułatwia przemieszczanie sprzętu.

W obrębie tej kategorii rekomendujemy wiele modeli aparatów do narkozy wziewnej, które różnią się między sobą budową, parametrami, wyposażeniem oraz ceną. Dzięki dużemu zróżnicowaniu produktów każdy lekarz może wybrać dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebuje w ramach swojej praktyki weterynaryjnej. Wiemy, jak różne potrzeby mają nasi klienci, dlatego staramy się zapewnić możliwie największy wybór, jednak w naszej ofercie dostępne są tylko i wyłącznie profesjonalne, sprawdzone aparaty do anestezji, które pochodzą od renomowanych producentów i cieszą się doskonałymi opiniami. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości i sprawdzi się w przypadku dowolnej sali operacyjnej w gabinecie bądź klinice weterynaryjnej. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wyboru sprzętu weterynaryjnego, świadczymy również profesjonalną pomoc w zakresie merytorycznym i technicznym.

Aparat do anestezji weterynaryjny – najwyższa jakość i gwarancja

W naszym sklepie internetowym wszystkie aparaty do anestezji objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym – ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam fachowo doradzić Państwu przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Nasz sprzęt weterynaryjny cieszy się od lat doskonałymi opiniami klientów. Więcej informacji na temat poszczególnych modeli aparatów do anestezji wziewnej znaleźć można na naszej stronie w opisach produktów, gdzie dołączona jest dokładna specyfikacja każdego urządzenia. Oferujemy także usługi związane z montażem urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.