Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 259,00 zł - 2 794,00 zł

Wagi

Aktywne filtry

Waga weterynaryjna to urządzenie, które pozwala na precyzyjne określenie masy ciała zwierzęcia. Regularnie dokonywany pomiar umożliwia potwierdzanie prawidłowego sposobu odżywiania podopiecznego. Ponadto stanowi ważne narzędzie diagnostyki, ponieważ wyraźnie zmiany wagi mogą być symptomem rozwijania się poważnej choroby w organizmie. Za pomocą wagi weterynaryjnej monitoruje się także skuteczność terapii na dalszym etapie leczenia. 

Oferowane w sklepie Głowacki-Vet wagi weterynaryjne wyróżnia wysoka precyzyjność pomiarów. To wyjątkowo funkcjonalne produkty, łączące jakość wykonania z atrakcyjnym designem, dzięki czemu będą stanowić skuteczny i zarazem efektowny element wyposażenia każdego gabinetu i kliniki weterynaryjnej. W tej kategorii proponujemy też urządzenia, które zostały zaprojektowane specjalnie dla małych zwierząt.

Waga weterynaryjna - właściwa kontrola stanu zdrowia zwierząt

W niniejszej kategorii oferujemy wagi weterynaryjne, umożliwiające pomiar masy liczonej w gramach, sprawdzą się więc doskonale nawet w przypadku najmniejszych zwierząt. 

Szereg wbudowanych w naszych wagach weterynaryjnych funkcjonalności usprawnia wykonywanie zadań przez specjalistów weterynarii. Modele wyposażone są w duże, wyraźnie wyświetlacze LED ułatwiające odczytywanie pomiarów. Przycisk Hold pozwala na precyzyjne ich dokonanie nawet u pacjentów pozostających w ruchu podczas ważenia, zaś funkcja Tara umożliwia kalibrację podkładów. 

W sklepie Głowacki-Vet z łatwością można dobrać wagę weterynaryjną do profilu niesionej zwierzętom pomocy. Silna konstrukcja i antypoślizgowe, zmywalne maty gwarantują bezpieczeństwo ważonemu zwierzęciu, a także umożliwiają utrzymanie urządzenia w czystości. Lekkie modele łatwo można przenosić i używać w najwygodniejszym do ważenia miejscu gabinetu, również dzięki możliwości stosowania zasilania bateryjnego. 

Nasze wagi weterynaryjne znakomicie sprawdzają się także w fundacjach i schroniskach dla zwierząt, jak i u właścicieli, chcących sprawować pieczę nad utrzymaniem właściwej masy ciała pupila.