Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 67,00 zł - 40 482,00 zł

Marka

Marka

Klatki

Aktywne filtry

W sklepie Głowacki-Vet oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości klatek weterynaryjnych dla zwierząt. Klatka weterynaryjna służy do obserwacji pacjentów po operacji, umożliwia przeprowadzenie kwarantanny, ułatwia podawanie zastrzyków i leków, a także bezpieczne przetransportowanie zwierzęcia w inne miejsce. Choć wielu właścicieli nie utożsamia swojego pupila z umieszczeniem go w tego rodzaju zamknięciu, zdarzają się sytuacje, w których skorzystanie z klatki do transportu psów staje się koniecznością. 

Klatki dla zwierząt to nieodzowne wyposażenie klinik, a także weterynaryjnych gabinetów stomatologicznych. Są tam wykorzystywane jako miejsca przebywania pooperacyjnego, w którym pacjenci dochodzą do zdrowia, a także lokum w przypadku diagnostyki wymagającej pozostawienia zwierzęcia na obserwacji u specjalisty. W klatce weterynaryjnej przebywają także podopieczni cierpiący na choroby zakaźne, którzy muszą odbyć kwarantannę.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą wysokiej jakości klatek weterynaryjnych proponowanych przez Głowacki-Vet.

Klatki weterynaryjne, które zapewnią bezpieczeństwo pacjentom

W naszej ofercie znajdują się klatki weterynaryjne różnej wielkości oraz konstrukcji, aby można je było idealnie dostosować do miejsca ustawienia, potrzeb zwierząt oraz rodzaju niesionej im pomocy. Posiadamy zarówno produkty w wykonaniu ze stali, jak i plastikowe, a także duże szafy wieloklatkowe w kilku wariantach. 

W naszym sklepie internetowym dostępne są solidne i trwałe standardowe klatki dla zwierząt, jak i wyjątkowo praktyczne zestawy, tworzące wygodne lokum dla grupy podopiecznych. Dzięki wyciąganym przegrodom szybko można stworzyć przestrzeń do wyboru dla jednego lub dwójki pacjentów. 

W tej kategorii prezentujemy ponadto wysokiej klasy inkubatory dla zwierząt. Nowoczesne komory z kontrolą temperatury dla pacjentów pooperacyjnych, rannych bądź z hipotermią zostały zaprojektowane z myślą o ich leczeniu, bezpieczeństwie, a zarazem wymogach higieniczności sprzętu weterynaryjnego. 

Akcesoria do klatek dla zwierząt - praktyczność i wygoda 

Głowacki-Vet to także szeroka oferta praktycznych akcesoriów, gwarantujących dopasowanie wyposażenia w pełni do indywidualnych potrzeb. Mobilne platformy do klatki weterynaryjnej z naszego sklepu będą ogromnym ułatwieniem w razie konieczności przeniesienia klatek w inne miejsce, z kolei podstawy stacjonarne dzięki funkcjonalnym nóżkom usprawnią sprzątanie całego pomieszczenia.  

W przypadku pacjentów o zwiększonym zapotrzebowaniu na tlen proponujemy specjalistyczne drzwi tlenowe z pleksiglasu. Zamontowany nawilżacz, pojemnik na wodę, termometr oraz higrometr umożliwią skuteczne przeprowadzenie terapii tlenowej. 

Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać najodpowiedniejsze klatki dla zwierząt, także z przeznaczeniem do transportu psów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!