Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 34,00 zł - 43 264,00 zł

Marka

Marka

Okulistyka

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo sprzęt okulistyczny weterynaryjny umożliwiający lekarzom weterynarii wykonanie dokładnych i bezpiecznych badań w obrębie oka pacjenta. W naszej ofercie znajduje się wiele specjalistycznych urządzeń okulistycznych weterynaryjnych oraz urządzeń i produktów pomocniczych, dzięki którym w ramach praktyki weterynaryjnej można wykonać zarówno badanie diagnostyczne, jak i zabiegi chirurgiczne o różnym stopniu trudności.

Czytaj więcej

Wśród oferowanych przez nas urządzeń okulistycznych weterynaryjnych znaleźć można między innymi oftalmoskopy weterynaryjne umożliwiające wykonanie świetnej jakości, stereoskopowych obrazów dna oka wszystkich rozmiarów źrenic. Oftalmoskopy weterynaryjne pozwalają na dobranie odpowiedniego oświetlenia dzięki wielowarstwowemu systemowi. Nowoczesna technologia zastosowana w tym sprzęcie okulistycznym redukuje refleksy rogówki, sprawiając, że obraz jest jasny, czysty i ostry. Niektóre z oftalmoskopów weterynaryjnych w naszej ofercie są całkowicie bezprzewodowe, inne wyposażone są także  asferyczny system optyczny i  pozwalają na uwidocznienie całej oświetlonej części siatkówki nawet przez wąską źrenicę. Produkty na naszej stronie opisane są z uwzględnieniem szczegółowej specyfikacji, co umożliwia wybór takiego sprzętu okulistycznego weterynaryjnego, który będzie najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb lekarza weterynarii oraz jego pacjentów.

Wszystkie oftalmoskopy weterynaryjne z naszej oferty są najwyższej jakości urządzeniami od renomowanych producentów, którzy korzystają jedynie z najbardziej nowoczesnych rozwiązań technologicznych w ramach okulistyki weterynaryjnej. Wśród naszej oferty znajdują się także profesjonalne otoskopy światłowodowe o ergonomicznym kształcie oraz oftalmoskopy z asferycznym systemem optycznym ułatwiającym prawidłową diagnostykę. W ofercie znajdą Państwo także soczewki weterynaryjne umożliwiające  badanie kąta przesączenia i diagnostykę jaskry pierwotnej, tworząc sklepienie rogówkowe i jednocześnie pozostawiając przednią komorę nienaruszoną. Soczewki weterynaryjne w zależności od specyfikacji nadają się dla małych lub większych zwierząt. W ofercie dostępny jest także retinograf służący do sprawdzania działania siatkówki w zaburzeniach nabytych i dziedzicznych, idealny do przedoperacyjnych badań u pacjentów z zaćmą. Wśród urządzeń przeznaczonych do okulistyki weterynaryjnej, znajdą Państwo także tonometry weterynaryjne do odczytu ciśnienia wewnątrzgałkowego u zwierząt, wszechstronne lampy szczelinowe oraz wiele innych urządzeń i produktów.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu okulistycznego weterynaryjnego, który umożliwi lekarzom weterynarii wykonanie wysokiej jakości badań okulistycznych u zwierząt. Proponowane przez nas urządzenia cieszą się doskonałymi opiniami lekarzy weterynarii, którzy już skorzystali z naszych usług. Ceny poszczególnych produktów różnią się w zależności od specyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.