Sterylizacja i dezynfekcja

Sterylizatory gazowe

Sterylizator gazowy Anprolene AN74i

AN74I
34 000,00 zł netto
36 720,00 zł brutto
Anprolene AN74i zaawansowany sterylizator gazowy używający substancji Tlenku Etylenu EtO, która w warunkach nie termicznych pozwala na dezynfekcję sprzętu weterynaryjnego

Sterylizacja i dezynfekcja

Aby móc zagwarantować zwierzęciu bezpieczeństwo podczas różnego rodzaju zabiegów, lekarz weterynarii musi używać sterylnych narzędzi. Tylko dzięki temu uniknie problemów w trakcie operacji, a także znacznie zmniejszy ryzyko powstania powikłań w okresie rekonwalescencji. Ponadto zachowanie odpowiedniej higieny zwiększa bezpieczeństwo pracowników kliniki oraz odwiedzających ją pacjentów i zapobiega przenoszeniu się chorób pomiędzy zwierzętami. W tym celu stosuje się dezynfekcję (oczyszczanie narzędzi, powietrza i powierzchni z drobnoustrojów chorobotwórczych) oraz sterylizację (usunięcie z danego przedmiotu lub powierzchni drobnoustrojów oraz form przetrwalnikowych mikroorganizmów).

Sterylizator weterynaryjny wysokiej jakości

W naszym asortymencie dostępne są m.in. autoklawy i sterylizatory gazowe, umożliwiające przeprowadzanie sterylizacji narzędzi niezbędnych do wykonywania różnych zabiegów. Sterylizacja powinna odbywać się po każdym użyciu danego przyboru i być bezpośrednim następstwem jego dezynfekcji w środku dezynfekująco-myjącym.

Dezynfekcja gabinetu weterynaryjnego

Poza sterylizacją narzędzi bardzo ważną kwestią jest również ogólna dezynfekcja gabinetu weterynaryjnego, która pozwoli utrzymać odpowiednią higienę w poszczególnych pomieszczeniach. Oferta sklepu obejmuje lampy bakteriobójcze, które pozwalają skutecznie dezaktywować drobnoustroje i wirusy w pomieszczeniu. Odbywa się to dzięki emitowanym przez urządzenie promieniom UV, które generowane mogą być w różnym natężeniu w czasie, kiedy w gabinecie są obecni ludzie, lub pod ich nieobecność. Lampy pozwalają na skuteczną dezynfekcję powietrza oraz wszelkich znajdujących się w ich zasięgu powierzchni.

Sprzęt do dezynfekcji i sterylizacji – oferta

Jeżeli lekarz weterynarii chce mieć pewność, że jego narzędzia oraz gabinet są bezpieczne dla pacjentów, powinien zainwestować w najlepsze wyposażenie. Opinie dotychczasowych klientów naszego sklepu, które dotyczą produktów znajdujących się w tej kategorii, są niezwykle pozytywne. Często wspominają oni, że jakość sprzedawanych przez nas urządzeń jest naprawdę wysoka, a ich ceny – bardzo atrakcyjne.

Działamy na rynku już od długiego czasu, oferując klientom wysokiej jakości rozwiązania z zakresu sterylizacji narzędzi i dezynfekcji pomieszczeń w gabinetach weterynaryjnych. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają nam przygotowywanie oferty odpowiadającej na potrzeby lekarzy weterynarii odwiedzających nasz sklep.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.