Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 7,00 zł - 8 900,00 zł

Marka

Marka

EKG

Aktywne filtry

Elektrokardiograf to urządzenie, które dostarcza informacji o częstotliwości i rytmie pracy serca i wewnątrzkomórkowym przewodnictwie impulsów elektrycznych w mięśniu sercowym. Badanie EKG w weterynarii jest wykonywane, gdy zwierze dozna nagłego wstrząsu, duszności, zaburzeń elektrolitowych, a także w momencie zakażenia sinicami. Badanie EKG jest również przeprowadzane, jeśli zwierzę przeszło zabieg pericardiosenezy lub zmaga się z chorobami układowymi, które wpływają na serce. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnego EKG weterynaryjnego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej

EKG weterynaryjne - sklep internetowy głovacki.vet

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości elektrokardiografy, stosowane w gabinetach weterynaryjnych na terenie całej Polski. Posiadamy EKG jednoodprowadzeniowe oraz szcześcioodprowadzeniowe. Urządzenia te pozwalają na nagrywanie, przechowywanie i analizowanie EKG w zaledwie 30 sekund. Dzięki tym innowacyjnym sprzętom można magazynować elektrokardiogramy na smartfonie lub tablecie. Nowoczesne EKG weterynaryjne są przenośne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas wizyt domowych. W naszej ofercie dostępne są również urządzenia tradycyjne. Posiadamy specjalistyczne weterynaryjne EKG, umieszczone na specjalnej konstrukcji. Tak zaawansowane sprzęty są wyposażone w drukarkę, profesjonalne systemy oraz kolorowy ekran dotykowy. Wybierając produkt glovacki.vet, możesz liczyć na dostawę i montaż urządzenia. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

EKG weterynaryjne - opinie

Weterynaryjne EKG dostępne na naszej stronie są wybierane przez klientów z całej Polski i cieszą się świetnymi opiniami. Według konsumentów ich główną zaletą jest jakość wykonania i trwałość. Wszystkie oferowane przez nas elektrokardiografy weterynaryjne pochodzą od znanych producentów, docenianych w Polsce i innych państwach Europy. W naszym asortymencie nie znajdziesz urządzeń sprowadzanych z niepewnych źródeł. Satysfakcja klientów to nasz priorytet.

EKG weterynaryjne - cena

Ceny EKG weterynaryjnych są zróżnicowane. Zależą od typów urządzeń. Najtańsze są sprzęty przenośne jednooodprowadzeniowe i sześcioodprowadzeniowe. Nieco droższe są weterynaryjne EKG umieszczone na specjalnych stelażach, wyposażone w dotykowy ekran i drukarkę. Są to sprzęty zaawansowane, posiadające profesjonalne systemy i wiele dodatkowych funkcji. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferty i wybrania urządzenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.