Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 46,00 zł - 1 676,00 zł

Marka

Marka

Poskromy na psy i koty

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo rozmaite poskromy weterynaryjne, czyli akcesoria, które znajdują wiele zastosowań. Zazwyczaj służą one do łapania zwierzęcia domowego lub dzikiego, aby móc wykonać inne niezbędne czynności, na przykład zabezpieczyć uraz. Poskromy weterynaryjne zapewniają także zachowanie bezpiecznej odległości, co jest szczególnie istotne w przypadku agresywnych psów lub dzikich stworzeń, które wymagają pomocy. Dzięki akcesoriom do łapania zwierząt lekarz weterynarii może schwytać i uratować np. kota, który tego potrzebuje.

Czytaj więcej

Poskromy na psy i koty - nasza oferta

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli poskromów o różnych kształtach oraz zasięgu, co ułatwia wybór najbardziej odpowiedniego chwytaka na psy lub koty. Narzędzia mogą przybierać różne formy, w naszym sklepie internetowym znaleźć można: poskromy na psy typu Y, poskromy na koty, chwytaki na psy, chwytaki na koty, pętle do chwytania psów i kotów, poskromy teleskopowe i inne. Wykonuje się je zazwyczaj z lekkiego aluminium o grubej ściance, co zapewnia im dużą wytrzymałość. W wielu przypadkach stosuje się także miękkie nakładki ochronne, które wpływają na dłuższy czas użytkowania danego sprzętu oraz komfort. Z kolei pętle do chwytania zwierząt wykonane zostały z elastycznego poliwęglanu i miękkiej plecionej liny. Modele teleskopowe zapewniają dużą stabilizację i umożliwiają regulację długości chwytaka, co może być szczególnie przydatne podczas ratowania kotów i psów znajdujących się w trudno dostępnych miejscach, na drzewach lub w wodzie. Wszystkie akcesoria do łapania zwierząt dostępne w naszej ofercie są lekkie i solidne, część z nich dostosowana jest do poskramiania w trudniejszych warunkach. Odpowiednio dobrany poskrom lub chwytak na psy znacznie zmniejszy ryzyko pogryzienia lub zadrapania podczas akcji ratunkowej.

W naszym asortymencie znajdą Państwo akcesoria do łapania zwierząt najwyższej jakości, wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, które mogą w znaczący sposób przyczynić się do ułatwienia pracy lekarza weterynarii podczas udzielania pomocy. Proponowany przez nas sprzęt jest humanitarny i solidny, dlatego pozwala na szybkie i efektywne poskromienie zwierzęcia, nie dusząc go i nie krzywdząc. Funkcjonowanie wielu modeli opiera się na automatycznym mechanizmie blokującym, który unieruchamia. Proponowane przez nas produkty mają atrakcyjne ceny i cieszą się dobrymi opiniami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.