Igłotrzymacz MATHIEU 14 cm
search
  • Igłotrzymacz MATHIEU 14 cm
  • Igłotrzymacz MATHIEU 14 cm
  • Igłotrzymacz MATHIEU 14 cm
  • Igłotrzymacz MATHIEU 14 cm
  • Igłotrzymacz MATHIEU 14 cm
  • Igłotrzymacz MATHIEU 14 cm
Product code: GV20-0617-16

Igłotrzymacz MATHIEU 16 cm

Igłotrzymacz MATHIEU 16 cm

zł68.00 tax excl.

zł83.64 tax included
Amount products:

No reward points for this product.

Product description

Igłotrzymacz MATHIEU, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada blokadę do szybkiego przymocowania igły oraz sprężynujące ramiona. Odpowiednio wyprofilowana konstrukcja zapewnia pewny i precyzyjny chwyt.

Typ: MATHIEU
Wielkość: 16cm
Kształt: prosty
Normy: ISO 9001, ISO 13485, znak CE

MATHIEU

Igłotrzymacze typu Mathieu to narzędzia wykorzystywane powszechnie w wielu dziedzinach medycyny weterynaryjnej, szczególnie w chirurgii miękkiej oraz stomatologii. Nazywane są również „imadłami chirurgicznymi” – służą do pewnego i precyzyjnego trzymania igły. Wykorzystywane są w trakcie zabiegów chirurgicznych i ambulatoryjnych. Przy ich użyciu można również łatwo zawiązywać końcówki nici na narzędziu. Igłotrzymacze Mathieu nadają się do wielokrotnego użytku, można je też bez przeszkód poddać sterylizacji.

Igłotrzymacze Mathieu – charakterystyka produktów

W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli igłotrzymaczy. Ceny poszczególnych produktów zależne są przede wszystkim od ich rozmiaru. Dostępne narzędzia przeznaczono do wykonywania zabiegów na małych zwierzętach oraz większych pacjentach, wyposażone zostały w szczęki o mocniejszym chwycie. Rozmiary oferowanych instrumentów to 14 i 16 cm.

Wszystkie modele wykonywane są z wysokostopowej stali nierdzewnej. Dzielą się na miękkie i twarde w zależności od rodzaju wkładki w części roboczej. Niektóre posiadają szczęki dodatkowo wzmocnione węglikiem wolframu, co zapewnia im wyjątkową trwałość. Mają klinowy kształt, dzięki czemu w opinii wielu lekarzy weterynarii są dużo wygodniejsze w użyciu niż te o kształcie okularowym. Ramiona sprężynują, co ułatwia operowanie narzędziem oraz są wyposażone w specjalną blokadę umożliwiającą szybkie mocowanie igły. Odpowiednio wyprofilowana rękojeść o karbowanej powierzchni gwarantuje pewny chwyt. Szczęki dzięki radełkowanej fakturze od wewnętrznej strony gwarantują stabilne utrzymywanie igły. Igłotrzymacz Mathieu sprawdza się szczególnie dobrze podczas zakładania często przekładanych szwów.

Igłotrzymacze typu Mathieu – oferta

Produkty są chętnie wybierane przez lekarzy weterynarii o różnych specjalizacjach. Oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach, również w wariancie ekonomicznym. Wszystkie produkty w asortymencie posiadają odpowiednie certyfikaty, mają solidną konstrukcję i będą służyć niezawodnie przez długie lata. Są łatwe w obsłudze i z pewnością doceni je każdy specjalista. To podstawowe narzędzia chirurgiczne, które powinny stanowić element wyposażenia każdej sali operacyjnej oraz gabinetu zabiegowego.

Product details
Part no.
GV20-0617-16