Klatka pułapka na na bobry
search
  • Klatka pułapka na na bobry
  • Klatka pułapka na na bobry
  • Klatka pułapka na na bobry
  • Klatka pułapka na na bobry
Product code: TLTCB39DD-ED

Klatka pułapka na na bobry

Profesjonalna klatka na bobry.

Wymiary: 100x31x46cm

zł1,799.03 tax excl.

zł2,212.81 tax included
Amount products:

Close
Product description

Klatka TLTCB39DD-ED to wyjątkowa pułapka na bobry. Ten model ma wbudowane drzwi "ewakuacyjne" dla innych, mniejszych zwierząt, które można pozostawić otwarte.

Jest przeznaczony dla bobrów i wydr jako pływak pułapkowy do stosowania pod wodą lub częściowo pod wodą, ale może być również stosowany w płytkiej wodzie lub na lądzie. Klatki działają najlepiej, gdy są ustawione do góry nogami w wodzie. Potężne drzwi podnoszą i wpychają zwierzę w pułapkę. Profesjonalna pułapka o dużej wytrzymałości z dwoma drzwiczkami. Pułapka jest uruchamiana przez mechanizm spustowy z drążkiem wahadłowym, który pozwala schwytać najbardziej nieśmiałe zwierzęta.

Klatki są dostępne na zamówienie.

Wymiary: 100x31x46cm

Klatka pułapka na bobry - najwyższa jakość

Prezentowana na podstronie naszego sklepu profesjonalna pułapka na bobry została wykonana z trwałych materiałów, skutecznie zatrzymujących w środku zwierzę do czasu otwarcia głównych drzwiczek. Całość została zaprojektowana tak, aby złapane zwierzę nie odczuwało bólu, ani nie zostało w żaden sposób zranione.

Tego typu urządzenia przeznaczone są do stosowania przez profesjonalistów w celu odławiania chorych lub niebezpiecznych osobników, a także bezpiecznego przetransportowania ich do kliniki albo w miejsce, gdzie nie będą stanowiły zagrożenia dla innych gatunków i ludzi. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób zajmujących się niesieniem pomocy zwierzętom, które znacząco usprawni pracę i podniesie poziom jej bezpieczeństwa.

Klatka na bobry w ofercie sklepu GlowackiVet.pl

Wybierając nasz sklep, stawiają Państwo na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Funkcjonujemy na rynku już od długiego czasu, dostarczając doskonałej jakości urządzenia i narzędzia do pracy związanej ze zwierzętami. Zaopatrują się u nas specjalistyczne gabinety, kliniki, pracownicy ogrodów zoologicznych, a nawet leśniczy.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne u nas produkty zawsze charakteryzowały się wysoką jakością, a ich ceny były możliwie przystępne. Jeżeli zainteresowała Państwa któraś z naszych propozycji, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Przygotujemy i dostarczymy je Państwu tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Product details
Part no.
TLTCB39DD-ED
Wymiary
100x31x46cm
Weight
10,5kg
Ilość drzwi
1-drzwiowa
Materiał
drut 12G
Mechanizm
spustowy
Wielkość oczka
3,75x3,75cm
x
Ten produkt ogląda właśnie
Aktualnie ofertę przeglądają: 10 osób