Profesjonalny zestaw dopplerowski do mierzenia ciśnienia u zwierząt
search
  • Profesjonalny zestaw dopplerowski do mierzenia ciśnienia u zwierząt
  • Profesjonalny zestaw dopplerowski do mierzenia ciśnienia u zwierząt
  • Profesjonalny zestaw dopplerowski do mierzenia ciśnienia u zwierząt
  • Profesjonalny zestaw dopplerowski do mierzenia ciśnienia u zwierząt
  • Profesjonalny zestaw dopplerowski do mierzenia ciśnienia u zwierząt
  • Profesjonalny zestaw dopplerowski do mierzenia ciśnienia u zwierząt
Product code: FER001N

Ciśnieniomierz Vet BP, profesjonalny zestaw dopplerowski dla zwierząt

Ciśnieniomierz Doppler Vet BP + manometr WelchAllyn DuraShock +5 mankietów weterynaryjnych

zł3,329.79 tax excl.

zł4,095.64 tax included
Amount products:

Close
Product description

Profesjonalny zestaw dopplerowski do mierzenia ciśnienia u zwierząt

  • Doppler

Przenośny, kompaktowy Doppler weterynaryjny VET BP do łatwego badania ciśnienia i przepływu krwi w naczyniach i osłuchiwania małych zwierząt. Wysoka jakość dźwięku.

Aparat jest bardzo prosty w obsłudze, posiada zasilanie akumulatorowe pozwalające na kilka dni pracy i wbudowany głośnik, który wyłącza się automatycznie gdy zostaną podłączone słuchawki.

VET BP w połączeniu z precyzyjnym ciśnieniomierzem manualnym pozwala na wczesne wykrywanie nadciśnienia tętniczego. Sygnał akustyczny przepływu umożliwia monitorowanie akcji serca u znieczulonych zwierząt. Aparat może też współpracować z sondą przezprzełykową do zastosowania u zaintubowanych zwierząt.

W zestawie doppler VET BP z sondą liniową 8MHz, żel, słuchawki i ładowarka. Całość w praktycznej walizce.

  • Ciśnieniomierz / manometr z mankietami

Manometr WelchAllyn DuraShock z zaworem spustowym i z zestawem 5 sztuk (od 1 do 5) mankietów weterynaryjnych

 

Mankiety w rozmiarach od 1 do 5:

Mankiet nr 1 - 2.5cm - obwód kończyny 3.5-5.7 cm

Mankiet nr 2 - 3.0cm - obwód kończyny 4-8 cm

Mankiet nr 3 - 4.0cm - obwód kończyny 4.3-8 cm

Mankiet nr 4 - 5.0cm - obwód kończyny 7-13 cm

Mankiet nr 5 - 6.0cm - obwód kończyny 8-14 cm

 

W ofercie mamy także mankiety nr 8 i nr 10 dla większych psów i dużych zwierząt:

Mankiet nr 8 - 8.0cm - obwód kończyny 13-20cm

Mankiet nr 10 - 10.2cm - obwód kończyny 18-26cm

Zestaw dopplerowski VET BP

Zastosowanie innowacyjnej konstrukcji sondy ultradźwiękowej specjalnie dostosowanej do potrzeb profesjonalnej diagnostyki zwierząt, znacząco podnosi komfort korzystania z ciśnieniomierza weterynaryjnego marki VET BP. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwy jest precyzyjny pomiar ciśnienia nawet u małych zwierząt, w przypadku których inne metody pomiaru zawodzą lub są wyjątkowo trudne do zastosowania. Kompaktowy rozmiar zestawu dopplerowskiego umożliwia przebadanie pacjentów nawet niewielkich rozmiarów. Jego konstrukcja sprzyja również dogodnemu korzystaniu przez specjalistę, a doskonałej jakości system akustyczny to niewątpliwa gwarancja odpowiedniego odczytu pomiaru. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest monitorowanie akcji serca nawet u znieczulonych zwierząt. Możliwe jest również korzystanie z weterynaryjnego ciśnieniomierza VET BP w przypadku konieczności wykorzystania sondy przezprzełykowej u zaintubowanych pacjentów.

Czytaj więcej...

Profesjonalna diagnostyka z ciśnieniomierzem dla zwierząt

Wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany w profesjonalnym gabinecie weterynaryjnym jest kluczowy dla postawienia odpowiedniej diagnozy, będącej punktem wyjścia dla dalszego leczenia zwierząt. Dzięki wykorzystaniu specjalnie skonstruowanego urządzenia, jakim jest ciśnieniomierz weterynaryjny, możliwe jest wczesne wykrywanie groźnego nadciśnienia tętniczego, który może być ważnym objawem wielu zaburzeń. Niewielki rozmiar zestawu dopplerowskiego pozwala na użycie w każdych warunkach, nawet w diagnostyce małych zwierząt.

O czym powinien pamiętać każdy użytkownik ciśnieniomierza weterynaryjnego Doppler?

Przed użyciem ciśnieniomierza Doppler należy pamiętać, aby zdezynfekować roboczą część sondy. Czynność ta musi odbyć się za pomocą specjalnego, certyfikowanego płynu, zgodnie z zaleceniami producenta. Podczas dezynfekcji należy uważać, aby nie zamoczyć złączy ani przewodów! Warto pamiętać, że ciśnieniomierz weterynaryjny Doppler charakteryzuje się ograniczoną odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne. Z tego względu trzeba zrezygnować z pracy w ich pobliżu. Nie powinno się wykonywać badań obok aparatów do diatermii i telefonów komórkowych. Ciśnieniomierz dla zwierząt Doppler można ładować wyłącznie za pomocą ładowarki dołączonej do zestawu przez producenta. Podczas ładowania nie wolno używać urządzenia!

Ciśnieniomierz dla zwierząt Doppler - najwyższa jakość w dobrej cenie

W naszym sklepie kupią Państwo oryginalny ciśnieniomierz weterynaryjny Doppler. Opinie naszych klientów potwierdzają jego wysoką jakość i trwałość. Dostarczamy go lekarzom weterynarii z całej Polski. Zamawiają go zarówno specjaliści prowadzący niewielkie gabinety, jak i duże kliniki. Na naszej stronie kupią Państwo ciśnieniomierz Doppler w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Product details
Part no.
FER001N