Categories

Filter By

Price

Price

  • Range: zł24.00 - zł240.00

Brand

Brand

Nożyczki chirurgiczne

Active filters

Nożyczki chirurgiczne to podstawowy element wyposażenia każdego gabinetu weterynaryjnego. W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości narzędzia, które umożliwiają przeprowadzenie wielu zabiegów niezbędnych do ratowania zdrowia i życia zwierząt. Oferowane przez nas produkty są odpowiednie do pracy w profesjonalnych lecznicach.

Czytaj więcej

Do czego są potrzebne nożyczki chirurgiczne?

Bez dobrej jakości nożyczek chirurgicznych nie sposób obejść się w gabinecie przeznaczonym do profesjonalnego leczenia zwierząt. Narzędzia wykorzystywane w lecznictwie są niezbędne do przeprowadzania wielu czynności. Dostępne w naszym sklepie nożyczki chirurgiczne dzielą się na kilka rodzajów o nieco innym przeznaczeniu. Każdy model posiada ostrza tnące, które umożliwiają cięcie odpowiedniej powierzchni. Powierzchnie tnące niektórych modeli pokryte są węglikiem spiekanym, co gwarantuje ich bardzo wysoką trwałość. Nasze nożyczki chirurgiczne wykonane ze stali nierdzewnej są odporne na działanie środków dezynfekujących i aparatów sterylizujących.

Nożyczki chirurgiczne zakrzywione

Nożyczki chirurgiczne zakrzywione są specjalnym rodzajem przyborów, które mogą Państwo zakupić w naszym sklepie. Posiadają szczególnie ostre powierzchnie tnące, które poradzą sobie z przecinaniem chirurgicznym. Ich zakrzywione zakończenie idealnie sprawdza się w zastosowaniu ogólnochirurgicznym – to niezbędnik każdego lekarza weterynarii. Specjaliści doceniają najwyższą jakość naszych produktów, o czym świadczą ich liczne pozytywne opinie. Nożyczki chirurgiczne zakrzywione wykonane są ze stali nierdzewnej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie bez zniszczeń.

Nożyczki chirurgiczne proste

Nożyczki chirurgiczne proste dostępne w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Ten rodzaj dobrze sprawdza się w wielu sytuacjach, co sprawia, że jest niezbędnym wyposażeniem każdego gabinetu weterynaryjnego. Nożyczki chirurgiczne proste umożliwiają cięcie materiałów opatrunkowych oraz nici. To nie jedyne zastosowanie tego modelu nożyczek – sprawdzają się również przy przeprowadzaniu zabiegów. Produkty, które mogą Państwo zakupić w naszym sklepie, zapewniają doskonałe cięcie tkanek miękkich.

Nożyczki chirurgiczne wygięte

Oferujemy Państwu nożyczki chirurgiczne wygięte wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ich specyficzny kształt zapewnia możliwość dokładnego i bezpiecznego przecinania tkanek. Specjalistyczne zabiegi to nie jedyne zastosowanie nożyczek chirurgicznych wygiętych – świetnie sprawdzają się także do cięcia materiałów opatrunkowych oraz nici.

W naszym sklepie znajdą Państwo tylko najlepszej jakości produkty, które idealnie nadają się do pracy w każdym profesjonalnym gabinecie weterynaryjnym.