Categories

Filter By

Price

Price

  • Range: zł480.00 - zł29,416.00

Lampy operacyjne

Active filters

W tej kategorii w naszym sklepie znajdą Państwo lampy operacyjne weterynaryjne, które są elementem wyposażenia sal operacyjnych w lecznicach. Dostępne w naszym asortymencie operacyjne lampy zabiegowe to urządzenia wyznaczające standardy w technologii oświetlenia medycznego - oferujemy Państwu sprzęt najwyższej jakości, jedynie od najlepszych światowych producentów.

Czytaj więcej

Lampy operacyjne weterynaryjne to sprzęt nowej generacji, który służy w praktyce weterynaryjnej jako główne lub pomocnicze źródło światła w sali operacyjnej. Umożliwia tym samym lekarzowi weterynarii wykonanie zabiegu w sposób bezpieczny, ale także skuteczny, ponieważ odpowiednie światło jest niezbędne do zachowania chirurgicznej precyzji.

Lampy operacyjne LED

Lampy w technologii LED mają bardzo długą żywotność (minimum kilkadziesiąt tysięcy godzin), są efektywne energetycznie i niemalże nie produkują ciepła. Wiele modeli umożliwia także zwiększenie intensywności światła odcinka centralnego, co pozwala na optymalne oświetlenie dowolnego pola chirurgicznego. W naszym sklepie internetowym znajdują się także lampy operacyjne weterynaryjne z trzema oddzielnymi źródłami światła, które zapobiegają problemom w przypadku uszkodzenia jednego z nich. Posiadamy także lampy weterynaryjne zabiegowe, które sprawdzą się podczas badań diagnostycznych. Specyfikacja poszczególnych produktów dostępna jest w opisach produktów.

Lampy operacyjne - nasza oferta

W naszej ofercie dostępnych jest wiele innowacyjnych modeli o zawieszeniu sufitowym oraz stojących. Nowoczesne lampy weterynaryjne zabiegowe i operacyjne oznaczają dla lekarza weterynarii przede wszystkim wysokie natężenie światła, wysoką temperaturę zapewniającą dobre oddawanie barw, wysoki współczynnik oddawania koloru, łatwy w obsłudze panel sterowania, bezcieniowość, długą żywotność źródeł światła oraz niskie zużycie energii. To wszystko sprawia, że nasze produkty są funkcjonalne i cieszą się rewelacyjnymi opiniami doktorów weterynarii, usprawniając ich pracę przede wszystkim podczas zabiegów i operacji. Innowacyjne kopuły lamp w opływowym kształcie zapewniają ergonomię pracy i ułatwiają zachowanie czystości.

Proponujemy Państwu najbardziej nowoczesne technologie w zakresie działania i użytkowania lamp operacyjnych weterynaryjnych. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od producenta oraz specyfikacji konkretnego produktu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu internetowego - lekarze weterynarii ufają nam już od wielu lat.