Categories

Filter By

Price

Price

  • Range: zł34.00 - zł7,438.00

Brand

Brand

Otoskopy

Active filters

Dobrej jakości wziernik weterynaryjny to podstawa skutecznego badania i trafnej diagnozy. Co za tym idzie, to także podstawa terapii w postaci zastosowania odpowiednich lekarstw lub też (jeśli jest taka konieczność) wykonania odpowiedniego zabiegu. Dlatego poprzez sklep internetowy pragniemy zaoferować lekarzom weterynarii całą kategorię otoskopów weterynaryjnych.

Otoskop weterynaryjny - niezbędne wyposażenie w każdym gabinecie

Dostępne w naszym sklepie internetowym urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dokładnością i nowoczesnością.

Czytaj więcej

Zapewniają szeroki kąt widzenia w czasie wziernikowania, co ułatwia przebieg badania i ogranicza konieczność przemieszczania wziernika otoskopu w kanale słuchowym.

Otoskopy dostępne w naszym sklepie mają oświetlenie LED, które jest jaśniejsze w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia ksenonowo-halogenowego. Dzięki temu obraz wnętrza ucha widziany przez lekarza przeprowadzającego badanie jest w całkowicie naturalnej kolorystyce. Wyklucza to błędną interpretację uzyskanego obrazu w czasie badania.

Niezbędne i nowoczesne narzędzia dla lekarzy weterynarii

Otoskopy mają rękojeść akumulatorową oraz dołączoną do zestawu ładowarkę. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo także sprzedawane oddzielnie m.in.:

  • ładowarki akumulatorowe,

wzierniki rozwierające, kleszcze do wyciągania z ucha ciał obcych, komplety wzierników wymiennych do główki oświetlającej otoskopu.

Dostępny w naszym sklepie sprzęt weterynaryjny jest niezbędne do prawidłowego działania każdego gabinetu weterynaryjnego. Co ważne, są to urządzenia niezwykle poręczne, które łatwo utrzymać w należytej czystości i dostępne w różnych rozmiarach - oferujemy także modele kieszonkowe.

Poza tradycyjnymi otoskopami posiadamy w swojej ofercie także nowoczesne videootoskopy. Umożliwiają łączenie się z np. komputerem za pomocą kabla lub bezprzewodowo. Obraz badania oglądany jest w takim przypadku na monitorze lub ekranie zewnętrznym w czasie rzeczywistym. Umożliwiają także nagrywania plików wideo lub wykonywania zdjęć. Te nowoczesne otoskopy ułatwiają śledzenie postępów w przeprowadzanej terapii i możliwość porównania efektów leczenia na wizytach kontrolnych.

Jakie korzyści niesie używanie wziernika we współczesnej diagnostyce weterynaryjnej?

Badanie przy wykorzystaniu nowoczesnych metodach wziernikowania niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak np. bezbłędne wykrycie w przewodzie słuchowym zagnieżdżonych ciał obcych, wystąpienie stanu zapalnego, nadżerek lub zakażenia, a także rozwoju owrzodzenia.

Zakupy w naszym sklepie to gwarancja doskonałej jakości asortymentu, dostępnego w konkurencyjnej cenie. Warto zaznaczyć, że nie tylko wzierniki i otoskopy weterynaryjne cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami naszych dotychczasowych klientów.