Categories

Filter By

Price

Price

  • Range: zł261.00 - zł3,194.00

Video otoskopy

Active filters

W tej kategorii znajdą Państwo zaawansowane technologicznie videootoskopy, które stanowią element wyposażenia gabinetu lub kliniki weterynaryjnej. Videootoskopy weterynaryjne to urządzenia umożliwiające wykonywanie precyzyjnych zdjęć i zapisywanie video na urządzeniach mobilnych. Mają szereg zastosowań, jednak ich głównym przeznaczeniem jest precyzyjna diagnoza kanału ucha u zwierząt, co pozwala lekarzowi weterynarii wykryć wiele schorzeń i zaburzeń.

Videootoskop weterynaryjny – precyzyjna diagnoza kanału ucha

Specjalistyczne otoskopy weterynaryjne, ze względu na specyfikę i budowę anatomiczną kanału słuchowego u zwierząt, mają inną budowę niż zwykle otoskopy. Większość urządzeń przeznaczonych dla zwierząt składa się z uchwytu do trzymania oraz głowicy złożonej między innymi z wziernika, szklanych soczewek wielowarstwowych i żarówki próżniowej w torze wizyjnym. Wysokiej jakości videootoskop weterynaryjny to podstawa skutecznego badania i trafnej diagnozy, a co za tym idzie, również dostosowania leczenia farmakologicznego lub zabiegu.

Dostępne w naszym sklepie internetowym otoskopy weterynaryjne charakteryzują się zaawansowaną technologią, precyzją i nowoczesnym designem. Co więcej, videootoskopy zapewniają szeroki kąt widzenia w trakcie wziernikowania, co ułatwia lekarzowi weterynarii wykonanie badania, a także ogranicza konieczność przemieszczania wziernika otoskopu w kanale słuchowym, zapewniając komfort zarówno lekarzowi, jak i pacjentowi. Urządzenia z naszej oferty pozwalają na elektroniczne rejestry medyczne EMR i zapis badania w formie video, co znacznie usprawnia pracę lekarza. Obraz wnętrza ucha jest wyraźny, a samo urządzenie bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu.

Dodatkowo videootoskopy weterynaryjne, dzięki ergonomicznej budowie, łatwo jest utrzymać w czystości. Dostępne są modele przewodowe i bezprzewodowe, a obraz video obejrzeć można na dowolnym zewnętrznym ekranie w czasie rzeczywistym. Warto dodać, że videootoskopy weterynaryjne umożliwiają również nagrywanie plików video i wykonywanie zdjęć, co nie tylko przydaje się w ramach kontrolowania prowadzonej terapii, ale także do celów edukacyjnych – efekty leczenia można ze sobą porównać i opisać. Badanie otoskopem weterynaryjnym pozwala na wykrycie takich problemów, jak: zagnieżdżone w kanale słuchowym ciała obce, stan zapalny, nadżerki, zakażenia czy owrzodzenia.

Otoskopy weterynaryjne dla lekarzy weterynarii

Nasz sklep internetowy ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji asortymentu weterynaryjnego – opinie o naszych sprzętach i produktach są bardzo pozytywne, dlatego zaopatrujemy wiele gabinetów i klinik weterynaryjnych. Ceny urządzeń są konkurencyjne i różnią się w zależności od wybranego modelu – wszystkie objęte są gwarancją serwisową i poserwisową. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.