Categories

Filter By

Price

Price

  • Range: zł11.00 - zł16,761.00

Brand

Brand

Narzędzia chirurgiczne

Active filters

Narzędzia chirurgiczne


Narzędzia chirurgiczne to podstawowy element wyposażenia każdego gabinetu bądź kliniki weterynaryjnej. Wykorzystuje się je we właściwe każdej dziedzinie medycyny weterynaryjnej: chirurgii miękkiej, okulistyce, stomatologii oraz chirurgii twardej – ortopedii. Umożliwiają przeprowadzanie zabiegów, zapewniając precyzję działania. Są skonstruowane w taki sposób, by ich użycie było łatwe i wygodne. Ergonomiczne kształty, doskonale dopasowane do dłoni uchwyty i dobrze zaprojektowana konstrukcja to gwarancja niezawodności nawet w trudnych warunkach.

Narzędzia chirurgiczne weterynaryjne najwyższej jakości

W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej klasy, niezawodne weterynaryjne narzędzia chirurgiczne, które znajdą zastosowanie podczas różnego typu operacji. W przypadku chirurgii miękkiej, najważniejsze jest to, by instrumenty umożliwiały zachowanie precyzji podczas pracy. Oferujemy zatem sprawdzone i wykonane z doskonałej jakości stali narzędzia takie jak chirurgiczne nożyczki tkankowe, rozwieracze (retraktory ran), pęsety, kleszczyki naczyniowe, kleszcze jelitowe i tkankowe, emaskulatory, do usuwania ciał obcych, haki do ran oraz igłotrzymacze. Jeżeli chodzi o chirurgię twardą, najistotniejsza jest wytrzymałość instrumentów połączona z dokładnością działania – w naszym asortymencie znajdują się m.in. doskonale skomponowane zestawy narzędzi ortopedycznych do wykonywania osteonomii oraz stosowania wkrętów i płytek kostnych, a także giętarki do płytek kostnych i kleszcze do drutów ortopedycznych.

Stomatologia i okulistyka wymagają oczywiście zastosowania specjalnych instrumentów, które również uwzględniliśmy w naszej ofercie (np. kleszcze do ekstrakcji zębów, a także haki oczne czy kaniule do przewodów łzowych). W tej kategorii naszego sklepu znajdziecie Państwo także inne akcesoria, które ułatwiają wykonywanie zabiegów – np. nerki ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach, trzonki do skalpela oraz walizki na narzędzia chirurgiczne, które cieszą się doskonałymi opiniami wśród lekarzy weterynarii pracujących w terenie.


Wysokiej klasy weterynaryjne narzędzia chirurgiczne w ofercie sklepu

Ceny poszczególnych instrumentów zależą od producenta oraz stopnia skomplikowania danego elementu, staramy się jednak, by zawsze były one korzystne. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla zdrowia i życia pacjentów jest to, by narzędzia były trwałe i niezawodne, dlatego bardzo starannie przygotowujemy naszą ofertę.