Diagnostyka i akcesoria


Diagnostyka jest kluczowa dla dokonania właściwej oceny stanu pacjenta oraz przyjęcia dalszego postępowania w celu skutecznego leczenia. Trafne rozpoznanie choroby to odpowiedzialne wyzwanie, przed którym stoją specjaliści weterynaryjni. W wytyczeniu odpowiedniej terapii lekarz weterynarii wykorzystuje dostępne metody diagnostyczne w oparciu o stosowanie specjalistycznych instrumentów temu służących. 

W niniejszej kategorii sklep Głowacki-Vet oferuje sprzęt oraz akcesoria od wiodących dostawców, umożliwiające przeprowadzenie szczegółowej oraz rzetelnej diagnostyki weterynaryjnej. 

Wybierz sprawdzony i polecany retinograf ERG 

Zapewniając kompleksowe zaopatrzenie dla gabinetów i klinik weterynaryjnych, oferujemy m.in. wysokiej jakości urządzenia oraz akcesoria pomocne w diagnostyce. 

W naszym asortymencie dostępny jest m.in. mobilny retinograf ERG w korzystnej cenie, gwarantujący kompletny pokaz ERG/VEP.

Pozwoli on efektywnie sprawdzić funkcjonowanie siatkówki. To niezastąpione urządzenie do wczesnego wykrywania nabytych lub dziedzicznych chorób oczu. Doskonale sprawdza się w zakresie przedoperacyjnych badań zaćmy. Nowoczesny stymulator uzupełniony jest o 6 elektrod soczewkowych jednorazowego użytku oraz elektrody igłowe. 

Wszystkie osoby, zainteresowane retinografem ERG w dobrej cenie, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.